e-mail: ukrsudo@nbi.com.ua
 
     Про Асоціацію
     Члени Асоціації
     Новини
     Об`яви
     Інформація
     Контакти


+1
Начало / Новини / Ювілейні заходи Асоціації. Травень 2018 рік.

Ювілейні заходи Асоціації. Травень 2018 рік.

24 травня 2018 року у приміщенні Миколаївської міської Ради відбулися урочисті загальні збори Асоціації «Укрсудпром» присвячені 20-ти річчю заснування організації.
На зборах Асоціації з 30 членів прийняли участь 21 та 17 запрошених. Серед почесних гостей – командувач ВМСУ віце-адмирал Воронченко І.О., заступник начальника штабу ВМСУ капітан І рангу Риженко А.О., директор департаменту Миколаївської міської Ради Шуліченко Т.В., начальник філії «Дельта-Лоцман» ДП АМПУ Голодницький О.Г., генральний директор ТОВ «Артіль ЛТД» Іванов Д.С., представники Мінекономрозвитку, Укроборонпрому, керівники підприємств, організацій, науковці, ЗМІ.
На початку зборів присутні вшанували пам`ять померлих в цьому році відомих миколаївських корабелів – Івана Йосиповича Вінника та Ігора Миколайовича Овдієнка.
Президент Асоціації «Укрсудпром» В. Лисицький у свєму виступі «Суднобудування: ключові проблеми вдосконалення законодавства» висловив головне наше завдання - впровадження кластерного підходу: створення цілісної системи регулювання взаємопов`язаних виробництв одного кластера починаючи від видобутку сировини і закінчуючи кінцевим споживачем.
Який флот потрібно будувати розповів Командувач ВМСУ віце-адмирал І. Воронченко. Починати треба з москітних платформ – це дешевше і дає можливість відіграти усі принципові технологічні рішення для кораблебудівного прориву вперед. Із сьогоднішнім станом галузі ми самі не побудуємо ані корвет, ані підводний човен.
В обговорені прийняли участь: начальник філії «Дельта-Лоцман» ДП АМПУ О. Голодницький, Генеральний директор Миколаївського суднобудівного заводу В. Калашников, Директор ТОВ «ЮСК» С Бурковець, Проректор НУК Е. Хачатуров.
Вперше за 20 років роботи Асоціації було узагальнено результати роботи підприємств-членів Асоціації за 2017 рік і складено та затверджено Рейтинг суднобудівних підприємств. Диплом за І місце було вручено колективу ССЗ «Нібулон» (Генеральний директор О. Вадатурський, директор Д. Горбенко). ІІ місце з невеликим відривом дісталося колективу ПрАТ «Завод Кузня на Рибальскому» (Голова Правління В. Шандра). На ІІІ місці – ДП «Палада» (Директор В. Маломан). Більш детально з рейтингом (показниками діяльності) суднобудівних підприємств за 2017 рік можна ознайомитися на сайті sudostroy.com.
Відповідно Порядку денного було заслухано Звіт виконавчого директора Асоціації «Укрсудпром»: «Щодо господарської та організаційної діяльності Асоціації «Укрсудпром» у звітному періоді». Прийнято ріщення щодо проведення Звітно-виборчих загальних зборів Асоціації у грудні 2018 року. Свідоцтво члена Асоціації «Укрсудпром» отримала миколаївська судноремонтна компанія «ЮСК» (Директор Бурковець С). В кінці засідання, В.І. Лисицький нагородив членів Асоціації Почесними грамотами.
Продовження урочистого засідання відбувалося на теплоході «Любовь Иванова» з відвідуванням суднобудівної верфі «Артіль».
Нам було дуже приємно почути лист-привітання трудовим колективам підприємств Асоціації із 20-ти річним ювілеєм від Державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі О. Перевезенцева. Це свідчить про взаєморозуміння та підтримку міністерством суднобудівників.
Дякуємо всім, хто знайшов можливість прийняти участь у нашому зібранні. Окрема подяка керівникам Іванову Д.С., Єгорову Г. В., Шандрі В.О., Сиваку О.В., Єрьоміну О.І., Маломану В.Ф., Москаленку А.С. за фінансову підтримку, яка дозволила на високому рівні провести цей ювілейний захід.
Рішення, прийняті на Загальних зборах, будуть направлені членам Асоціації в найближчий час у вигляді Протоколу.
Напередодні, 23 травня, більшість членів Асоціації були присутні на урочистому відкритті ХХІV Міжнародної виставки «Суднобудування-2018» та ХVІ спеціалізованої виставки «Водний транспорт», які другий рік поспіль проходять на території ССЗ «НІБУЛОН».
Всі гості мали можливість ознайомитися з експозицією виставки, на якій свої стенди представили 37 українських та іноземних компаній.
Крім того, за участю Президента України Петра Порошенка, керівників Миколаєва та Херсону, послів Бельгії, Швейцарії, представників ЄБРР, ЄІБ та інших європейських фінансових структур, працівників заводу, інших гостей був урочисто спущений на воду інноваційний буксир проекту Т3500, закладено відразу два нових судна - 140-метровий самохідний перевантажувач проекту П-140 продуктивністю і буксир проекту POSS-115, відкрито новий збірно-секційний цех на суднобудівно-судноремонтному заводі, який завдяки своїм потужностями здатний виготовляти близько 4000 т металоконструкцій на рік.
Асоціація висловлює велику подяку колективу ТОВ СП «НІБУЛОН» та особисто її керівнику Олексію Опанасовичу Вадатурському за проведені на високому рівні заходи, які свідчать, що ще не вмерла в Україні суднобудувна галузь і у нас є позитивні зрушення.