e-mail: ukrsudo@nbi.com.ua
 
     Про Асоціацію
     Члени Асоціації
     Новини
     Об`яви
     Інформація
     Контакти


+1
Начало / Інформація / Листи. Коментарі. / Лист Прем`єр-міністру України від 29.06.2016р.

Лист Прем`єр-міністру України від 29.06.2016р.


№ 143 -16 від 29.06.2016

Прем’єр-Міністру України
Гройсману В.Б.

Щодо Звернення учасників Круглого
столу підприємств морської індустрії

Вельмишановний Володимире Борисовичу!

Асоціація суднобудівників України “Укрсудпром” висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.
25 травня 2016 року в м. Миколаєві відбувся Круглий стіл “Нова редакція Морської доктрини України – перший крок відродження морської індустрії`, організований Асоціацією “Укрсудпром”, за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської міської ради, провідних асоціацій морської індустрії.
У роботі Круглого столу прийняли участь 47 учасників, серед них: Народний депутат України Вадатурський А.О., керівники провідних підприємств суднобудування, судноремонту, суднового машинобудування; керівники конструкторсько-проектних, науково-дослідних організацій, класифікаційних товариств та вищих учбових закладів; керівники морських асоціацій, профспілок суднобудівної галузі; представники обласної та міської адміністрації м. Миколаєва, медіа та інші.
Як результат вищезгаданого заходу було створено Звернення учасників Круглого столу до керівництва країни, в якому викладено бачення можливостей відродження морської індустрії України.
Учасники Круглого столу вважають, що введення в дію нової редакції Морської доктрини та прискорення зазначених у Зверненні законодавчих актів, дозволить у найближчий перспективі покращити розвиток національної економіки, у тому числі морської індустрії.
Ми сподіваємося, що пропозиції відновлення Координаційної ради з питань розвитку морської індустрії та створення Морської адміністрації України будуть визнані Вами доцільними та своєчасним.

З повагою

Президент Асоціації “Укрсудпром”
В.І. Лисицький