e-mail: ukrsudo@nbi.com.ua
 
     Про Асоціацію
     Члени Асоціації
     Новини
     Об`яви
     Інформація
     Контакти


+1
Начало / Інформація / Листи. Коментарі. / Лист Президенту України від 29.06.2016 р.

Лист Президенту України від 29.06.2016 р.


№ 141-16 від 29.06.2016

Президенту України
Петру Порошенку

Щодо Звернення учасників Круглого
столу підприємств морської індустрії

Вельмишановний пане Президенте!

Асоціація суднобудівників України “Укрсудпром” висловлює Вам свою повагу та всебічну підтримку.
Ми бачимо, що Ви постійно приділяєте увагу розвитку морської індустрії та суднобудуванню зокрема. За цей час є позитивні зрушення на малих та середніх вітчизняних суднобудівних заводах (ТОВ «Нибулон» та ПП «Чорноморська суднобудівна верф» м. Миколаїв, херсонському ХДЗ «Палада», суднобудівній верфі «Оріон» м. Черкаси, ПАТ «Ленінська кузня» та ПАТ «КССРЗ» м. Київ). Результати могли б бути ще краще, як би можна було реалізовувати заходи Морської доктрини України, проте вона й досі не затверджена.
На цю тему, 25 травня 2016 року в м. Миколаєві відбувся Круглий стіл “Нова редакція Морської доктрини України – перший крок відродження морської індустрії`, організований Асоціацією “Укрсудпром”, за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської міської ради, провідних асоціацій морської індустрії.
Учасники Круглого столу звернули увагу на те, що Уряд не тільки ігнорує конкурентні переваги підприємств морської індустрії, а й виконання Указу Президента від 26 травня 2015 р. № 287/2015. Ми вважаємо, що введення в дію нової редакції Морської доктрини та прискорення зазначених у Зверненні законодавчих актів, дозволить покращити, перш за все, розвиток національної економіки, у тому числі морської індустрії.
Сподіваємося, що наші пропозиції будуть розглянуті та враховані.

З повагою

Президент Асоціації “Укрсудпром”
В.І. Лисицький