e-mail: ukrsudo@nbi.com.ua
 
     Про Асоціацію
     Члени Асоціації
     Новини
     Об`яви
     Інформація
     Контакти


+1
Начало / Інформація / Листи. Коментарі. / Лист Президенту України від 30.06.2015 р.

Лист Президенту України від 30.06.2015 р.

Президенту України
Петру Порошенку

Вельмишановний пане Президенте!

Асоціація суднобудівників України “Укрсудпром” висловлює Вам свою повагу та всебічну підтримку.
З усіх керівників держави, до яких ми направили у 2014 році Звернення корабелів щодо вкрай незадовільного стану вітчизняного суднобудування, тільки Ви звернули увагу на цю загальнодержавну проблему. За цей рік ситуація в морських галузях, і суднобудуванні зокрема, погіршилася ще більше. Проте, Ваше рішення стосовно розробки нової редакції Морської доктрини України вселяє надію на створення у найближчий час сприятливого режиму суднобудування, судноремонту та морської індустрії в цілому, що в майбутньому дасть можливість значно покращити економічний стан країни.
27 травня 2015 року в м. Миколаєві відбувся Круглий стіл на тему: “Морська індустрія – двигун економічного розвитку України`, організований Асоціацією “Укрсудпром”, за підтримки Комітету Верховної Ради України з транспорту, Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської міської адміністрації, провідних асоціацій морської індустрії.
У роботі Круглого столу прийняли участь 57 фахівців морської галузі. Серед них 21 керівник провідних підприємств: суднобудівних, судноремонтних, суднового машинобудування; 14 керівників конструкторсько-проектних, науково-дослідних організацій, класифікаційних товариств та вищих учбових закладів; 12 керівників морських асоціацій, профспілок суднобудівної галузі; 10 представників ВРУ, обласної та міської адміністрації м. Миколаєва, медіа, інші. З них 5 докторів наук, 9 кандидатів.
Своє бачення відродження морської індустрії України учасники Круглого столу сформулювали у Звернені до керівників країни.
Сподіваємося, що наші пропозиції будуть розглянуті та враховані.

Додаток. Звернення та пропозиції учасників Круглого столу на 3 арк.

З повагою
Президент Асоціації “Укрсудпром” В.І. Лисицький